Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

#1 2007-11-01 19:23:47

Goku

Moderator

5827414
Zarejestrowany: 2007-11-01
Posty: 27
Punktów :   

Rasy

Rasy

Arlianie

Mieszkańcy ponurej planety Arlia. Wyglądem przypominają olbrzymie insekty, jednak są istotami inteligentnymi. Władcą planety był król-tyran, który nie liczył się ze swymi poddanymi. Na planecie rozgrywał się wątek miłosny niczym z argentyńskiej telenoweli - księżniczka planety zakochała się w Arliańskim żołnierzu, który został wtrącony do lochu przez króla. Kiedy wreszcie padli sobie w ramiona Vegeta po "długim" namyśle zniszczył planetę... Ale nie myślcie sobie zaraz, że Vegeta to jakiś barbarzyńca - miał poważne uzasadnienie swego postępku - planeta nie nadawała się do sprzedaży.

Basjanie


Zielone istoty małego wzrostu, posiadające czworo oczu. Mają raczej zwierzęcy wygląd i takiż sam zapach. Posiadają ogromne zdolności umysłowe - kiedy wstrzymują oddech czas staje w miejscu [poświęcają temu ogromne ilości energii]. Kolejną umiejętnością tej rasy jest umiejętność Poruszania lub Unieruchamiania Przedmiotów siłą woli. Ich wadą jest bardzo słaba kondycja. Przedstawicielem tej rasy jest Gerudo z Ginyu Force.

Changeling


Rasa mocnych, bezwzględnych i zachłannych istot. Posiadają oni umiejętność przejścia w ciągu życia kilku transformacji, podczas których zmieniają swój wygląd zewnętrzny oraz zyskują nowe umiejętności i podnoszą siłę ciosu. Przedstawicielami tej razy jest rodzina Freeza - ojciec King Cold i brat Cooler.

Demony


Jest to najbardziej zróżnicowana rasa - różnią się wyglądem, siłą ciosu, umiejętnościami i pochodzeniem. Pochodzą z piekieł, innych wymiarów, innych planet lub powstają poprzez rzucanie złego zaklęcia. Przedstawicielami tej rasy są diablęta Gozu i Mezu, Dabura, Hirudegan, Buu Buu i wielu innych.

Kaio


Bogowie zamieszkujący zaświaty. Posiadają swą hierarchię według której zarządzają Zaświatami. Są raczej niskiego wzrostu i noszą okulary. Są niezłymi nauczycielami sztuk walki i posiadają ogromne poczucie humoru. Zamieszkują małe planetki, z których obserwują swe części Galaktyk. Mogą żyć wiecznie lecz nie są nieśmiertelni.
Zobacz także: Bogowie

Kaioshin


Starsi rangą bogowie, będący władcami Galaktyk. Posiadają fioletową skórę, a na uszach noszą Kolczyki Potara umożliwiające scalenie. Ich siła fizyczna nie dorównuje Saiyanom lecz jako bogowie spisują się znakomicie.

Saiyanie


Jest to rasa niesamowicie potężnych wojowników. Ich cechami charakterystycznymi jest to, iż każdy Saiyanin czystej krwi ma czarne włosy [u dorosłego Saiyanina nie rosną powyżej pewnej granicy i pozostają zawsze tej samej długości] oraz ogon, który umożliwia mu przemianę w Oozaru [gigantyczne małpopodobne stworzenie]. Saiyanin może się przemienić w Oozaru podczas pełni księżyca, a jego moc wzrasta wtedy kilkakrotnie. Saiyanie po wizycie w zaświatach potrafią zwiększyć swą moc nawet dwukrotnie, co przy potężnym wojowniku jest niesamowitą zaletą. Posiadają oni zdolność przemiany w Super Saiyanów aż do czwartego poziomu.
Zobacz także: Saiyanie oraz Formy

Genie


Niestety o tej rasie praktycznie nikt prawie nic nie wie. Wiadomo tylko, że należy do niej Mr. Popo, który jest dość silny.

Giganci


Mało o tej rasie wiemy jedynie że są ogromnych rozmiarów i żyją na planecie podobnej do Ziemi lecz o wiele większej.

Imeggianie


Pochodzą z planety Olmek, która rządzona jest przez samozwańczego i okrutnego Don Kira [a raczej była rządzona, dopuki nie pojawił się tam Goku]. Są oni rasą kupców, którzy nie potrafią zadbać o własne interesy.

Moumy


Nieinteligentne przerośnięte dżdżownice, zamieszkujące asteroid. Pożerają wszystko co znajdzie się na ich drodze. Pojawiają się w DBGT.

Nameczanie


Rasa zamieszkująca planetę Namek. Nie rozróżnia się u nich płci - rozmnażają się poprzez składanie jaj. Dzielą się na wojowników i uzdrowicieli. Ci drudzy potrafią tworzyć Smocze Kule. Ciała Nameczan są zielone, ich kończyny potrafią się rozciągać na duże odległości oraz regenerować. Każdy Nameczanin posiada zdolność scalania się z innym przedstawicielem jego rasy przez co może uzyskać dodatkową moc. Ponadto posiadają oni zdolności telepatyczne.

Saibaiman


Są to dość dziwne stwory, które powstają ze specjalnych ziaren i jakiegoś zielonego płynu. Nie są zbyt silni. Ich główną bronią jest toksyczny kwas, który podczas walki wylatuje z ich głowy.

Tsufule


Pochodzą z planety Vegeta i są odwiecznymi wrogami barbarzyńskich Saiyanów. Mają wysoko rozwiniętą technologie lecz są słabsi od Saiyanów. Saiyanie wyeliminowali tą cywilizację i zagarnęli ich technikę. Jedynym potomkiem tej rasy był mutant Bebe.

Yardatt


Rasa istot posiadających niesamowite zdolności telekinetyczne. Nauczyli Goku techniki Teleportacji, którą wielokrotnie można zaobserwować w DB. Żarłoctwem dorównują Saiyanom.


http://img216.imageshack.us/img216/3903/gokutagah6ov5.jpg

Offline

 

#2 2007-11-05 23:10:59

SonGohanSsj2

Administrator

8008945
Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 1500
Punktów :   
2 Sygnatura: Wszystko O DBZ!!

Re: Rasy

Najleprzom i ulubionom mojaom rasom sąSajaniowie nie dlatego bo najlepsi alenajfajniej wyglądajom


180cm wzrostu 80cm w klatce piersiowej obwud bicepsu 30cm w łydzie 40cm w udzie 50cm dłon jakwezmiesz butelke tigra obejme całom ;P jedna dłoniom siała ponad 10000 00000 000000 w walnieciu ;P długie blond postawine włosy najpotezniejszy z najpotezniejszych ;P innymi słowyson gohan ssj2 ;P

Offline

 

#3 2009-05-31 15:58:14

szychacz55

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rasy

Sajaniowie, Tsufule i Demony  Najlepsze P


szychacz55

Offline

 

#4 2009-12-07 16:36:57

Tomsky

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rasy

Sayianie to jasne the best! Tsufule też niczego sobie i nie można zapominać o Ziemianach

Offline

 

#5 2010-08-31 14:03:53

GOGETASSJ4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rasy

Goku napisał:

Rasa istot posiadających niesamowite zdolności telekinetyczne. Nauczyli Goku techniki Teleportacji, którą wielokrotnie można zaobserwować w DB. Żarłoctwem dorównują Saiyanom.

Heh z tym to dałeś ^^. Dla mnie najnaj są Saiyanie i koniec kropka.
To mój pierwszy post ^^.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
transport maltańczyk morze bałtyckie